KONST / Litografier / Färglitografi 13878356
nr 1387 8356
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/270, par i eka. Motivet: 28x23, yttermått inklusive ram: 42x37 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:15:41
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg